ETR
22 kwietnia 2020 Karnety na Koncerty Poznańskie w sezonie artystycznym 2020/2021

W związku z pandemią koronawirusa, nie odbędzie się zaplanowany na sobotę, 25 kwietnia  485. Koncert Poznański, zatytułowany „Wiedeńczycy”. Jest nam z tego powodu bardzo przykro, ale wszyscy, dla wspólnego dobra, musimy respektować obowiązujące w walce z pandemią zarządzenia władz. 

Aby ułatwić naszym melomanom złożenie zamówienia na karnety w przyszłym sezonie artystycznym, prosimy o pobranie wniosku, wypełnienie go i przesłanie na adres mailowy: rezerwacje@filharmoniapoznanska.pl

W te trudne dni pandemii chcemy być razem z Państwem. Dlatego z myślą o naszych melomanach, w piątkowe wieczory o godzinie 19 zapraszamy na Koncerty Internetowe. Tyle, że z powodów oczywistych – nie do Auli UAM, lecz na naszą stronę internetową. Spotkają tam Państwo naszą orkiestrę, naszych dyrygentów i naszych solistów.

Jesteśmy także aktywni na Facebooku, gdzie codziennie umieszczamy wiele ciekawych informacji, wywiady z artystami, zaproszenia muzyków naszej orkiestry do posłuchania ich ulubionych utworów, wspomnienia z ważnych wydarzeń, konkursy itp.

Czas pandemii wyłączył z normalnego funkcjonowania wszystkie instytucje kultury. Chcemy jednak zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby odwołany koncert zrekompensować Państwu w przyszłości.