ETR
05 maja 2020 KONKURS FOTOGRAFICZNY ROZSTRZYGNIĘTY

Przedstawiamy Państwu trzy zdjęcia, które otrzymały najwięcej głosów w konkursie dla melomanów „Filharmonia… na twojej fotografii”.

I miejsce w naszym konkursie zajęło zdjęcie uśmiechniętych Poznańskich Filharmoników i równie zadowolonego Carla Daviesa – słynnego brytyjskiego dyrygenta i kompozytora, który już po raz drugi poprowadził naszą Orkiestrę podczas jednego z koncertów plenerowych, gromadzących każdorazowo tysiące słuchaczy.

II miejsce zajęło zdjęcie zatytułowane „Nasz wspaniały Rezydent i mój syn – jego wielki fan”. Autorka uchwyciła moment, w którym do Artysty-Rezydenta Filharmonii Poznańskiej, Rafała Blechacza, tuż po zakończeniu utworu podchodzi jeden z naszych małych Melomanów, a zarazem wielkich miłośników talentu wybitnego pianisty.

III miejsce zajęło zdjęcie organów w Auli Uniwersyteckiej – pięknej, ponadstuletniej sali znanej w Europie z doskonałej akustyki i przepięknej architektury w stylu neorenesansowym, w której Poznańscy Filharmonicy mają przyjemność grać przed Państwem – naszymi Melomanami.

Serdecznie gratulujemy autorom zwycięskich fotografii, a wszystkim Państwu dziękujemy zarówno za nadesłane zdjęcia, jak i za pełne zaangażowania głosowanie.